SINGULARITY

Singularity - portrét

SINGULARITY – NAŠE FILOSOFIE

Značka Singularity čerpá inspiraci z oblasti technologie, vědy, minimalistické estetiky a rozlehlého vesmíru. Pevně věříme, že VY jste tajemná síla a jen VY máte znalosti o tom, co existuje za vaším osobním horizontem událostí. Stejně jako vesmír skrývá svá tajemství za horizontem událostí, věříme, že každý z nás má moc být singularitou svého vlastního života. Vaše jedinečná cesta, vaše neprobádané území, zůstává známa pouze vám. Oslavujeme tento koncept a zároveň vám nabízíme exkluzivní, inovativní návrhy, které jsou spojením umění a technologie. VY jste to tajemství.

O NÁS

Singularity je sourozenecký tým s vášní pro design. Prokop Chludil, držitel magisterského titulu z pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové (UMPRUM), je tvůrčí silou, která stojí za našimi karbonovými výrobky. Prokopova celoživotní fascinace technologiemi, materiály a hledáním inovací pohání kreativní motor jejich značky. Jeho práce je dokonalou kombinací technické preciznosti a uměleckého vkusu. Kristýna Vejlupek, která vystudovala bakalářský obor média a didaktika ilustrace na Západočeské univerzitě v Plzni, spoluzaložila Singularity a vede design značky. V Singularity se odráží Kristýnina dlouholetá zkušenost s grafickým designem a vizuální kulturou. Jejich cílem je smysluplně navázat kontakt s klienty a přinášet jim inspirativní zážitky. 

CARBON

Našimi hlavními produkty jsou kroužky z uhlíku. Karbon je mimořádně lehký a odolný materiál a pro své vlastnosti se používá v mnoha hi-tech odvětvích. Pro nás je zajímavý jako šperkařský materiál pro své vlastnosti a symboliku. Veškerý známý život se skládá z uhlíku. Je druhým nejčastějším prvkem v lidském těle. 

Najdete u nás kolekci Gold. Zlato ve své čisté, 24k podobě je nadčasová klasika. Jeho teplý a zářivý odstín fascinuje lidstvo od pradávna a v různých podobách nás provází od úsvitu civilizace.

Kolekce Platinum. Platina, jako jeden z nejvzácnějších prvků Země, symbolizuje vzácnost, exkluzivitu a konečný úspěch.

Kolekce Rose Gold. 22k růžové zlato se vyrábí smícháním trošky mědi s čistým 24k zlatem. Tato kombinace je lidstvu známá již desítky tisíc let a důkazy o jejím používání můžeme vidět již ve starověkých civilizacích.

WebFacebookInstagram