PÁR Prague

Pár - portrét

Here we PÁR Prague

PÁR Prague balancuje mezi městem a přírodou, technologií a tradicí. Spojuje v sobě vše, co nás baví a obklopuje. Od hudby a umění, přes design, architekturu, až po zážitky z cestování. PÁR je zodpovědná lokální značka z Prahy, jakou bychom sami rádi objevili a dále sledovali.

Značka je založena na přátelské spolupráci a sdílení know-how. Sneakers jsme vyvinuli společně s respektovanou českou designérkou Eliškou Horčíkovou, která dlouhodobě působí v design labu značky Camper. Jsou navržené tak, aby chůze v nich byla co nejpohodlnější za použití minimálního množství materiálu a konstrukčních prvků. A aby vypadaly odlišně. Protože proč jinak přicházet s další značkou tenisek? Na kolekci doprovodných produktů PÁR stuff průběžně spolupracujeme s různými českými autory, značkami a výrobci.

Dva jsou víc než jeden

PÁR jsme my dva, Jan Kloss a Darina Zavadilová. V oblasti designu a módy na české i mezinárodní scéně se dlouhodobě pohybujeme v rámci celé řady aktivit, jako jsou kreativní skupina OKOLO, streetwearová značka Rap nebo festival design SUPERMARKET.

Kromě toho máme za sebou více než desetiletou zkušenost s projektem BOTAS 66. Lifestylový label postavený na historii tradiční české značky Botas jsme ještě jako studenti vytvořili (Jan Kloss společně s Jakubem Koroušem) a později distribuovali do celého světa prostřednictvím vlastních obchodů v centru Prahy.

WebFacebookInstagram