Anna Schwitzer

Anna Schwitzer - portrét

Anna Schwitzer je česká textilní návrhářka, která provozuje vlastní značku ve Francii i v Praze. Spojuje tradiční kořeny s moderním designem, čerpá ze svých zkušeností ve francouzském a českém textilním průmyslu. Její přístup kombinuje tradici a inovace, což vede k jedinečným výtvorům.

Anna pečlivě vytváří vzory pro svou značku, které odrážejí její estetické cítění. Její návrhy nejen předvádějí její vizi, ale také poskytují nový pohled na textilie. Ve světě designu je respektována a je známá svými originálními, vysoce kvalitními vzory. Její kolekce jsou ručně malované a vyráběné v limitovaných edicích se zaměřením na kvalitu a exkluzivitu.

Každý šátek je nositelným uměleckým dílem, ztělesňuje individualitu a vypráví strhující příběh. Práce Anny Schwitzer jsou směsicí dědictví a současného designu a vytvářejí vzory, které jsou nadčasovými uměleckými díly. Pro nadšence abstraktních vzorů vytváří Anna Schwitzer hedvábné šátky v promyšlených barevných kombinacích. 

Anna hledá inspiraci především v přírodě, okolí, cestování a knihách. Baví ji pracovat se symboly a jejich významy pro vylepšení abstraktních kompozic. Nejzásadnějším prvkem v návrzích Anniných šátků je však barva. Její šátky se vyznačují netradičními barevnými kombinacemi , které zvýrazňují abstraktní motivy. Kromě svých typických šátků Anna spolupracuje s designéry na společných projektech a vytváří šátky na zakázku pro různé klienty. „Neustále pracuji na nových designech. Značka se vyvíjí a buduje svou pověst, navrhuje a vyrábí šátky pro další designová studia, galerie a obchody.

Šátky které u nás najdete pocházejí z kolekce Déjà vu.

WebFacebookInstagram