Malovaná Kristýna

Kristýna Malovaná

Kristýna Malovaná vyznává minimalistickou formu a to ve všech směrech.

Ať už vytváří šperk, nebo produkt, ve všem se odráží jednoduchost, která má svůj důvod, detail, ale i příběh. Limitované edice s typickou vášní pro práci s různými materiály a technologiemi jsou osobní formou projevu v každém produktu, šperku.

Kolekci Inspired by Japan je inspirována Japonskou architekturou, návaznost, hravost, přesnost, čistota a minimalismus. Kopíruje organický růst, množení a následnou variabilitu tvarů.

Rádi kombinujete, navyšujete a spojujete? Nebo Vás baví střídat prsteny, mít na každém prostě jeden? Můžete s kolekcí Kombinace!

Muž a žena, On a ona..propojení dvou prvků. U prstenu se skoro sebe dotýkají. U náhrdelníku o dvou tvarech, je na Vás, který budete považovat za ní a za něj. Nebo za ní a ní, nebo za něj a něj..

“Až půjdeš z baru, nic tě nezajede…” Inspirací pro limitovanou kolekci FLASH byly Kristýně odrazky, které byly zavedené jako povinná výbava nočního chodce.

Měsíční svit na krku. Sluneční svit na krku s kolekcí Planety.

Kolekce Minimal. Narušený kruh. Lehký a příjemný na dotek. Spojeno v jednom místě trvalým spojem.

Kolekce náušnic „Invisible“ je velikostní řadou náušnic od XL, po S. Tyto jemné minimalistické náušnice jsou jemnou a velmi slušivou ozdobou.

 

WebFacebookInstagram